8 Mart Dünya Kadınlar Günü Hediyeleri

dunya kadınlar gunu icin hazırlanan tasarım cikolatalar

8 Mart Dünya Kadınlar Günü Hediyeleri

Dünya Kadınlar günü  8 Mart tarihinde  o tüm ülkelerde kutlanmaktadır.Özellikle Kurumsal firmalar kadın calışanlarına bugüne özel 8 Mart Dünya Kadınlar Günü sloganı ile hediyeler dağıtmaktadır. Çeşitli sergi ,konser ve etkinlikler hazırlanabilir. Bu güne özel çalışmalarda kadınların görüşlerine mutlaka almalısınız.

Dünya Kadınlar günü başlangıcı 8 Mart 1857 yılında tekstil fabrikasında ağır çalışma sartlarından dolayı greve giden kadınlarla polisler araşında olaylar sonucunda 129 kadın işçi yanarak ölmüştür.Bu olay dünyada tepkilere olmustur.  1977 yılında Birleşmiş Milletler   8 Mart tarihini Dünya Kadınlar Günü ilan etmiş ve Dünya üzerinde geçerli tarih haline gelmiştir.

 

Yıllar geçtikçe Özel gün kadınların hatırlandığı özel gün olarak Kadın günü etkinlikleri ,kadınlara Özel kutlamalara olarak kutlanmaya başlanmıştır.

8 Mart Dünya kadınlar günü için sizde  çalışanlarınıza bugünün anlam ve önemli belirten kadına özel hediyeler dağıtabilirsiniz.çalışanlarınza çiçek gönderebilir ,kişiye özel çikolata hediye edebilirsiniz veya kadınlar gününe özel sözlerle kısa mesajlarla kutlayabilirsiniz.

Kişiye özel hediyeler bayanları özel hissettireceği için isme özel hediyeler kadınları mutlu edecektir.Aslında kadınları  bir gün  değil Her gün özeldir.

 

İlginizi Çekebilecek Bazı Ürünler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir