Ödeme Seçenekleri

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartı, banka havalesi  ödeme yoluyla yapabilirsiniz. Kredi Kartı İşlemleri www.kisiyeozelcikolata.com üzerinden yapabilirsiniz.www.kisiyeozelcikolata.com  Alış-verişlerinizi güvenle yapabilmeniz için kredi kartı bilgileriniz 128 bit SSL kullanılarak şifrelenmektedir. SSL bağlantısının aktif olduğunu, sipariş işlemleri sırasında kart bilgilerinizi girdiğiniz sayfamıza geçtiğinizde, tarayıcınızın adres çubuğunun hemen yanında görüntülenecek olan kilit simgesinden anlayabilirsiniz.

Havale/EFT Ödemeleri

İsterseniz siparişinize ait ödemenizi banka havalesi yoluyla da yapabilirsiniz. Sipariş işlemlerinizi havale seçeneğini tercih ederek tamamladıktan sonra, belirtilen tutarı aşağıdaki hesap numaralarımıza göndermeniz yeterlidir. Siparişinizin en hızlı şekilde onaylanıp gönderilebilmesi için, lütfen havale işlemini tamamladıktan sonra havale bildirim formumuzu kullanarak bilgi veriniz. Siparişi takip eden 2 iş günü içerisinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilmektedir.

Havale bildirim formuna buradan ulaşabilirsiniz

Kargo ve Teslimat Bilgileri
Kredi kartıyla yapılan ödemelerde, ilgili bankanın onayı ve güvenlik birimimizin kontrolünü takip eden 4 iş günü içerisinde, havale ile yapılan ödemelerde ise ödemenin hesabımıza geçmesini takip eden 4 iş günü içerisinde siparişiniz kargoya verilir. Herhangi bir sorunuz ya da sorununuz olduğunda lütfen iletişim adreslerimizden irtibata geçiniz.